05 Eylül 2016

Esse Müşteri İlişkileri Çok Zayıf...

Akasya AVM Esse mağazısındaki karşılaşmış olduğum kötü tavır ve bilgisizlik ile alakalı şikayetimi bildirmek isterim. Esse gibi kurumsal diye bildiğimiz hatta o şekilde tasvir edilen firmaya yakışmayacak kadar niteliksiz, kabiliyetsiz, kendini mağaza müdürü diye tanıtan bay ve ona keza kasiyer bayanın iş bilmezliğinin en canlı görüntüsünü bugün görmüş oldum.

Satışını yaptıkları ürünün 5 taksitli yapıldığını belirttikten sonra 5 taksit yerine 8 taksit yapıp üstüne işlemi iptal ettikten sonra tekrar 5 taksit yapamayacak kadar bilgisiz kasiyer ve mağaza müdürüne sahipsiniz.

Ayrıca şubenizden müşterilerini kovacak kadar saygısız kişiliğe de sahipler. Alacak olduğum ürünün satışının yapılamamasına sebep olan müşterisini mağdur eden bu kadar saygısız çalışanlar Esse gibi kurumsal bir kimliğe sahip şirkete yakışmamaktadır. Konu ile ilgili mağduriyetimi, memnuniyetsizliğimi bildiririm.

Ahmet 809 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi05 Eylül 2016

    Sayın Ahmet B. Esse mağazaları olarak hizmet anlayışımız ve mağazacılık felsefemiz gereği tüm çalışanlarımız da odak noktamız müşteridir. Bir kurumun başarısını en iyi ölçebilen ve takdir edebilen her zaman müşterileri olmuştur. Kıymetli vaktinizi ayırarak yazdığınız mektubunuz için teşekkür ederiz. Müşterilerimiz için değer yaratmak adına hayata geçirdiğimiz çalışmaların,sizin tarafınızdan takdiri ve eleştirileri bizi onurlandırır ve daha iyisini yapmak adına güç verir. Bu anlamda mağazamızda yaşanan tatsızlık adına özür diler, gerekli önlemleri en kısa sürede aldığımızı bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Esse Müşteri Hizmetleri 0850 502 3773

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön