02 Mart 2013

Esse Muhatap Bulamıyorum!

İstinye Park Essenso mağazasından 5 gün önce aldığım ekmek yapma makinası arızalı çıktı.Ekmek yapma makinası hiç çalışmıyor.Garanti belgesinde yazılı tüm telefonları aradım, telefonlar çalıyor sonra fax'a düşüyor.Fax ile durumu bildirmek istedim fax gönderimleri başarısız.

444 14 08 numaralı telefonu arıyorum telesekreter benden önce bekleyen 4 adet görüşme olduğunu söylüyor, yaklaşık 4 dakika bekleme süresi sonrasında müşteri hizmetlerine bağlanabileceğim söyleniyor.10 dakika telefonda bekletiliyorum ve telefon kapanıyor.Ürünü aldığıma çok pişman oldum. Esse arızalı ürün satmış ve satmış olduğu ürünün arkasında duran muhatap yok.

Mihriban 94 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön