08 Ocak 2015

Esse Meyve Sıkacağı Belirtilen Özellikte Değil.

Yaklaşık 2 ay önce Gordion Esse mağazasından Annem ve Babam bir meyve sıkacağı almışlar. Satıcı aletin baskı uyguladığını ve hiçbir güç kullanmadan nar, portakal gibi meyveleri rahatça zorlanmadan sıkabileceklerini söylemiş. Aleti denemek için portakal sıkmaya çalıştık bırakın güç kullanmamayı 2 elle zor sıkılıyor. Benim Annem 56 Babam 61 yaşında ve bunu haliyle kullanamıyorlar bırakın onları ben bile 2 elimle zor sıkıyorum portakalı falan.

Daha sonra mağazaya durumu anlatıp iade talep ettiklerinde ise bizim yapabileceğimiz bir şey yok kullanılmış ürün geri alınmaz gibi laflarla başından savmıştır. Firmaya 2 aydır defalarca mail atmama rağmen hiçbir geri dönüş almadık. Esse'den şikayetçiyim.

Eren 2.089 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi12 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön