21 Eylül 2015

Esse Liman Avm Bandırma Şubesi Ödeme Sorunu!

99 lira yazan waffle makinası kasada ödeme yaptıktan sonra 119 lira çektiklerini gördüm. Sorduğumda fiyatı değişmiştir dediler mağaza müdürü M. Hanımı çağırdılar. Durumu anlatıp mağaza müdürünün çözüm bulmasını bekledik. Tüketici haklarından bir haber mağaza müdürü aradaki fiyat farkı sizin probleminiz bizi ilgilendirmez diyerek çözüm buldu. Etiketin, faturanın ve slipin fotoğraflarını çektim. Bir daha önünden geçmem ilk fırsatta da tüketici heyetine başvurup şikayetçi olacağım.

Seçkin 709 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin24 Eylül 2015

    sonuç ve surec ile ilgili bilgilendirilmedim. Sadece buraya sikayetin altına standart kelimeler yazip diğer uyelere sorun cozulmus imaji yaratmanuzdan başka hiçbir şey yapılmadı.

  • Esse Temsilcisi21 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön