Esse Kusurlu Ürün ve İlgisiz Personel.

Şükran S. |

27.12. 2014 tarihinde Marmara Forum Esse mağazasından Essenso Profes. Mutfak robotu aldım. Hamur karıştırıcı parçasının boyası cıkmış ve çelik karıştırma haznesinde de boya vardı. Kullanmaksızın 3 hafta içinde firmaya götürerek iade etmek istedim. (Hava koşulları nedeniyle) Ancak personel iade alamayacağını, başka bir robotla ya da ürünle değiştirebileceğimi söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradım, ulaşamadım. 2 kez mail atmama karşın cevap ta gelmedi. Kullandığım takdirde gıdaya da bu boyanın karışma riskinden dolayı, tüketici hakkımı kullanarak bu ürünün iade alınmasını istiyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükran S.
  26 Mayıs
  05:56

  Tüketici Hakem Heyeti tarafından haklı bulunarak, paramın iadesine karar verildi. Ancak 45 gündür iade edeceklerini söyleyerek halen iade etmediler... Yasal yollardan alınacak...

 • 17 Şubat
  09:38

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08