Esse Kusurlu Ürün Gönderdi!

Ali C. |

25/05/2013 de Esse İnternet sitesinden aldığım napoli seramik tava tencere satın aldım kargoyla teslim aldım kolide herhangi hasar yoktu, koliyi açtım tencere tavada sıkıntı yok, fakat cam kapağın kuplusu çatlak çıktı vida sıkmıyor, boşa dönüyor, bu durumda müşteri hizmetlerini aradım tam 5 sefer ulaşmak mümkün değil, her seferinde üç dört dakika bant kaydı yetkili bulmak imkansız, bu mağduriyetin giderilmesini diliyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Kapak - Conta - Kulp sorunu Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali C.
  13 Ağustos
  19:43

  telefonlara bakılıyormuş gibi birde tel numarası vermiş teli beklersen astari kumaşıni çoktan geçer mayıstan beri bilgi verecekler halaaaa

 • 23 Temmuz
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Ali C.
  11 Haziran
  11:42

  esse şikayetleri hiçmi dikkate almıyor neye güveniyor alan pişman resmen hurdaya ödeme yaptık büyük fırmadır dedık güvendik sorunların arkasına gizlaniyor yazık