30 Kasım 2015

Esse Kusurlu Mal İadesi Almadılar.

Bir hafta önce Kütahya Sera AVM de Esse mağazasından 0666738 no.lu faturayla almış olduğumuz çamaşır askılığı üzerinde fabrika üretiminden kaynaklanan bir arıza tespit ettik. Mağazaya faturamızla vardık ve sorunumuzu anlattık ürünün benzeri ya da kalite olarak muadilinin olmadığı söylendi.

O zaman para iadesi talep ettik gidip başka bir yerden almak için böyle bir şey olmadığını söylediler. Onun yerine başka ürün almamızı teklif ettiler. Evde çamaşırlık yok ihtiyacımız o dediğimizde haftaya çamaşırlıklar gelince alırsınız dediler. Hanımın sözüyle Esse kaliteli ürün satıyor, kurumsal bir şirket diye alışveriş yaptık resmen seyyar satıcı muamelesiyle karşılaştık.

Ferda 351 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi30 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön