Esse Kredi Kartımdan Fazla Para Çekmiş!

Demir G. |

9 Eylül 2013'de Esse.com.tr den sipariş geçtim. (sip. no: 3615473350) Ancak ekranda sürekli siparişimin onaylanmadığını önceki sayfaya dönüp işlemi yenilememi isteyen mesajlar ve hata kodları belirdi.

Ben de işlemi tekrarladım, ancak sonradan kredi kartımı kontrol ettiğimde tekrar tekrar para çekildiğini gördüm. Esse müşteri hizmetlerini aradım ama kesinlikle telefona çıkmıyorlar, santrale telefonumu bıraktım arayacağız dediler, aramadılar. Sitelerinden defalarca mesaj ve mail yollamama rağmen cevap verilmedi.

Esse kartımdan yaptığı mükerrer çekimleri derhal iade etsin ve siparişleri iptal etsin. Böyle bir firmadan alışveriş yapmak istemiyorum. Müşteriye cevap vermemek ne demek?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Demir G.
  14 Eylül
  03:25

  Ciddiyet sıfır, hizmet sıfır, uzak durun bu firmadan..

 • Demir G.
  11 Eylül
  21:33

  Hesabımdan 350-400 tl para çekilmiş ve hala geri verilmedi. Kaç gün, kaç hafta daha paramı tutup işletecekler acaba? Bu tekniklerle internet satışında hiç bir şansın yok esse! Hiç bir müşteri senden bu şekil bir daha alışveriş yapmaz! Bir kez yaptın ama ikinci şansın yok! Ben şahsen her yerde bütün bloglarda, bütün forumlarda hesaptan böyle fazla para çektiğinizi ve geri vermemek için bin dereden su getirdiğinizi anlatacağım.

  Sitede problem olsa insan özür diler ve parayı iade eder, ama parayı geri vermediklerine göre bilerek yapıyorlar. Suç duyurusunda bulunmak şart oldu artık!