16 Kasım 2015

Esse Kasiyerin Tavrı!

14/11/2015 saat 21:45 sularında Brandium Esse mağazasında kasada ödeme yapar iken küçük kızım reyonda ki vazoya geçerken çarpıyor ve vazo kırılıyor. Kasadaki görevli bunun bizim ödememiz gerektiğini bize söyledi. Sorunsuz ödedim fakat sadece uygulamayı öğrenmek için görevliye sordum bu mağazada müşteriler tüm dökülen kırılandan mes'ul mü diye. Ters bir tavırla evet dedi kasiyer arkadaş uygulama bu bize Esse böyle yapmamızı söylüyor dedi.

Çıkınca araştırdım bu ücreti bizden alabilmesi için öncelikle mağazanın kazaya ve kırılmaya karşı tüm önlemi alması gerekirmiş. Reyonlarda önünde hiçbir koruma olmadan duran cam vazolar önlem alınmış mı oluyor da Esse böyle talimat veriyor.

İlker 345 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön