13 Kasım 2014

Esse Kalitesiz Ürün ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri.

3-4 ay önce Ankara Cepa AVM Esse mağazasından seramik tabanlı tencere ve tava aldım. Tavayı kullanmaya başladıktan bir hafta sonra kapağın kulpu kırıldı. Mağazaya başvurduğumuzda hiçbir şey yapılamayacağını belirttiler.

3 ay sonra yani yakınlarda tencereyi kullanmaya başladık ve ilk kullanımda tahta kaşık kullanmamıza rağmen tencere tabanında seramik aksam kendi kendine dökülmeye çizikler oluşmaya başladı. Yerli malı olarak kesinlikle güvenilir diye tanıtarak sattığınız ürünlerin değişimini yapmadığınız için bir daha sizden alışveriş yapmayacağım tüm çevreme de ürünlerinizin kalitesiz olduğunu ve müşteri memnuniyetinin sıfır olduğunu üzülerek bildireceğim.

Gazi 566 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön