18 Ekim 2016

Esse İki Ay İçinde Teslim Edilecek Denen ve 3.5 Ay Geçmesine Rağmen Teslim Edilemeyen Ürün.

Temmuz ayı başında ücretini peşin olarak ödeyip siparişini verdiğimiz kitchenaid marka mikseri ve ekleri hala teslim edilmemiştir. Satın almayı yapmış olduğumuz mağazayı ve müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza ve telefonda uzun süreler beklememize rağmen telefona cevap veren birine ulaşamadık. Mağazaya ve müşteri hizmetlerine e-posta gönderip tüketici mahkemesine başvuracağımızı bildirmemize rağmen ona da bir yanıt vermediler. Tek iletişim yolu olan mağazaya müteakip kereler gidip yüz yüze görüşmelerimizde ürünlerin gümrüğe takıldığı gibi bir yanıt ile karşılaştık. Son zamanlarda ise mağazada yine uydurma bir yanıtla gümrükten çıkartılamadığını ücret iadesini yapabileceklerini söylediler. 3.5 aydır yatırmış oluğum parayı kullanıp her seferinde saçma bahaneler öne süren Esse'yi, parasını aylar önce ödemiş olduğumuz ürünleri hemen teslim etmesini istiyoruz.

İsmail 1.047 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 18 Ekim 2016

    Esse firması yukarıda yazdığı gibi kesinlikle arayıp herhangi bir bilgi vermedi. Sanırım bu mesajları otomatik olarak atarak insanları kandırmaya çalışıyorlar.

  • Esse Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın İsmail Kahrıman Talebinizle ilgili 18 Ekim tarihinde görüşme sağlanmış ve detaylı bilgi verilmiştir. İyi günler dileriz. Saygılarımızla. Esse Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön