01 Temmuz 2013

Esse İade Kabul Etmiyor!

Essenso Su Isıtıcı aldım, ürünü beğenmedim ve iadesini yapmıyorlar. Su ısıtıcı çok gürültülü çalışıyor ve aynı zamanda suyu kaynatırken etrafa çok su sıçratıyor. Şikayetimi dile getirdim ancak ürünü kullandığım için iadesini ya da değişimini yapamayacaklarını söylüyorlar.

Fakat ben bunu kullanmadan nasıl anlayabilirdim? Tüketici haklarına göre bu ürünün iadesini talep ediyorum. Mesai saatleri içinde 444 14 08 nolu müşteri hizmetlerini aradım, 10 dk boyunca beklettiler ancak açan kimse yok ve kendiliğinden telefon kapandı. Esse'de müşteri hizmetleri yok! Esse firmasından şikayetçiyim.

Mine 145 Okunma

Cevaplar

  • Mine 18 Ocak 2014

    hiç bir şeyden memnun değilim,ayrıca personel çok kaba

  • Esse Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

  • Mine 05 Temmuz 2013

    Bugüne kadar Esse müşterisiydim ama bundan sonra olmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön