Esse İade Kabul Etmediler!

Eylem K. |

28.5.2016 tarihinde bazı ürünler aldım; ancak sonrasında bir ürünü defolu olduğu için, diğer ürünü de beğenmediğim için ertesi gün iade etmek istedim. Mağaza sorumlusu, hafta sonu yoğun oldukları için iade yapamayacaklarını belirterek 1 ay içerisinde herhangi bir şubeden iade yapabileceğimi belirtti.

Bugün Esse Cevahir AVM şubesine gittiğimde ürünü iade alamayacaklarını, iade prosedürleri olmadığını belirtti. Kendisini mağaza müdürü olarak tanıtan H. G. müşteri hizmetlerini aradığını söyleyerek iade alamıyoruz dedi. Telefon ile görüştüğü kişi ile görüşmek istediğimi belirttiğimde ise telefonu uzattı ancak kimse hatta yoktu. Fişte iade olabileceğini tekrar söylediğimde ise bu seferde aldığınız mağazada yapın dedi.

Sonuç olarak saatler süren tartışma sonucu tutanak tutarak mağazadan ayrıldım.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  16:46

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.