Esse İade Kabul Etmedi!

Adalet Ü. |

Yıllardır Esse müşterisiyim. Mağaza da bir çamaşır asma askılığı beğenmiştim.Kızım ve oğlum ben şehir dışındayken hediye almışlar. Bende şehir dışından aynı gün aynı askıyı alıp geldim. İzmir de Esse ye konuyu anlattım iade almayacaklarını söylediler. Başka ürünle değişmem gerekiyormuş.

Tencerelerim yeni esse çatal kaşıklarım yeni Esse ne alabilirim ki sisteminize bakın dedim. Müşteri hizmetlerini aradım oradan da aynı cevabı aldım. Sonuç olarak Esse de çözüm yok alınan her malın bir hafta içinde iade hakkı var olarak biliyorum araştırıp yasal tüm haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adalet Ü.
  20 Ocak
  02:52

  hala bilgi bekliyorum esse den:)

 • Adalet Ü.
  18 Mart
  14:35

  Şu anda esse ile yaptığım son görüşmeyi iletiyorum. İade almayacaklar sadece değişim diyorlar. 9 yıllık esse müşterisiyim bundan sonra ne ben nede benim çevrem essenin kenarından geçmeyeceğiz.Her iki balkonuma esse çamaşır ipi asıp havamı atsam acaba:)

 • Adalet Ü.
  18 Mart
  14:05

  444 14 08 nolu numarayı aradığımda aldığım cevap yukarda yazdığı gibi iade almıyoruz oldu.Sonçare buradan sesimi duyurmaktı. Beş gün geçmesine rağmen hala hiç bir bilgi yada bana ulaşım olmadı.

 • 14 Mart
  15:13

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08