Esse Hatalı Yemek Takımı İadesi.

Sibel Güngör A. |

11.09.2014 tarihinde Esse'den almış olduğum fakat 20 gün önce teslim edilen yemek takımının yarısı hatalı çıktığı için, ürünün hatalı parçalarını mağazaya bıraktım ve bir hafta sonra mağazayı aradığımda hala ürünler mağazadaydı ve ilgili yemek takımı üretici firmaya gönderilmemişti.

Mağaza yetkililerine yemek takımın hafta sonuna kadar tarafıma teslim edilmesi gerektiğini eğer teslim edilmezse ürünü iade edeceğimi bildirdim. Fakat söylediğim tarihte ne ürünler geldi nede tarafıma haber verildi. Ürünlerde zaten hata var iadesini bir şekilde yasal yollardan yapacağım kaldı ki hala yemek takımı sizde. Sevgili genel koordinatör iade yapılamayacağını söylemiş. Yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel Güngör A.
  17 Kasım
  11:04

  Esse herzaman hazırda olan bir cevabı var ve onu cevap olarak gönderiyor.Müşterilerine ürünü satana kadar sattıktan sonra kesinlikle ilgilenmiyor Mürüvvet hanım diye bir koordinatörü varmış tüketici heyetinden yazı tarafına ulaştığında iade nasıl olamıyormuş ve müşteri nasıl kaile alınmıyormuş görücez.Hala mağazalarında olan ürün için iade alamıyormuş.Ürün bende bile değil.Hatalı çizik desenleri silinmiş ürünleri indirime sokup insanları kandırıyorsunuz.Birde asla hiçbir ürün almam esseden.

 • 17 Kasım
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08