Esse Granit Tencere ve Tava

Fatma A. |

Esse'den yeni çıkan granit tencere ve tava takımı aldım. Bir takım bana 2 takım çocuklara. Tavayı çocukların yeni aldığı ocakta kullandım. Buz üzerinde kayar gibi kayıyor. Korkarak dikkatli kullandım. Ocakta hata olduğunu düşündüm. Ardından benim tencerem de kendi ocağımda kullandım.

Aynı kayma sorunu devam ediyor. Sorun ocaklarda değil granit takımlarda. Aldığım mağaza yapılacak bir şey yok. Kullanmadığınızı değiştirebilir dediler. Granit kayar dediler. Ayrıca aldığım açık renk granit kaymıyor ve ürünün üzerinde kaymasıyla ilgili bir uyarı yok. Alırken de uyarılmadım. Zaten böyle olduğunu bilseydim almazdım. Bu ürünler yanık kazalarına sebep olabilir.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma A.
  06 Kasım
  12:43

  Esse den aldığım koyu gri renk 3 takımın 2 sini birer kez kullanmıştık. Mağaza yetkilisi yapacakları bir şey olmadığını söylediler. 1 takımı iade edip yerine açık gri renkli başka bir takımı fiyat farkı ödeyerek aldım. Diğer takımların bir tanesinin kayıp düşme sonucu kapağı kırıldı. Neyse ki yaralanma olmadı. Esse firma yetkilisi de beni aramadı.

 • Fatma A.
  08 Mayıs
  11:16

  İlginize teşekkür ederim.

 • 07 Mayıs
  10:45

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08