04 Mayıs 2015

Esse Granit Tencere ve Tava

Esse'den yeni çıkan granit tencere ve tava takımı aldım. Bir takım bana 2 takım çocuklara. Tavayı çocukların yeni aldığı ocakta kullandım. Buz üzerinde kayar gibi kayıyor. Korkarak dikkatli kullandım. Ocakta hata olduğunu düşündüm. Ardından benim tencerem de kendi ocağımda kullandım.

Aynı kayma sorunu devam ediyor. Sorun ocaklarda değil granit takımlarda. Aldığım mağaza yapılacak bir şey yok. Kullanmadığınızı değiştirebilir dediler. Granit kayar dediler. Ayrıca aldığım açık renk granit kaymıyor ve ürünün üzerinde kaymasıyla ilgili bir uyarı yok. Alırken de uyarılmadım. Zaten böyle olduğunu bilseydim almazdım. Bu ürünler yanık kazalarına sebep olabilir.

Fatma 1.925 Okunma

Cevaplar

  • Fatma06 Kasım 2015

    Esse den aldığım koyu gri renk 3 takımın 2 sini birer kez kullanmıştık. Mağaza yetkilisi yapacakları bir şey olmadığını söylediler. 1 takımı iade edip yerine açık gri renkli başka bir takımı fiyat farkı ödeyerek aldım. Diğer takımların bir tanesinin kayıp düşme sonucu kapağı kırıldı. Neyse ki yaralanma olmadı. Esse firma yetkilisi de beni aramadı.

  • Fatma08 Mayıs 2015

    İlginize teşekkür ederim.

  • Esse Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön