29 Ocak 2015

Esse Grande Professeur Mutfak Robotu Kullanışsız.

Modellerinin içinde yeni çıkan daha iyidir diye aldığım bu üründe kaseler çelik değil sanki alüminyum gibi bir malzeme, dokunca alerji yapıyor içiniz kamaşıyor. Gerçek çelikte bu olmaz. Kaseleri gövdeye oturtmak için yapılan tasarım çok kullanışsız, zor takılıyor ve kısa bir süre sonra hafif ezilse ki çok musait bir daha yerleştiremezsiniz. 2. seviyede hamur yoğururken kafası yerinden oynuyor, daha hızlansa çamaşır makinesi gibi yürüyecek herhalde. Yoğurmada sorun var.

Dipte ve kenarlarda kalan malzeme hamura katılamıyor bir türlü. Kısaca hiç memnun kalmadım. Her gün kullanmak üzere aldığım makineyi 2 kere kullandım ve daha iyi bir model ile değişme şansım olsa çok mutlu olurdum.

Yesim 1.852 Okunma

Cevaplar

  • Yesim16 Mart 2015

    Şimdiye kadar geln hiçbir bilgi olmadı.

  • Esse Temsilcisi17 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön