27 Kasım 2015

Esse Gördüğüm Fiyattan Alamadım.

Samsun Piazza AVM Esse'de 12.30 13.30 arası bir ürün aldım. Çıkarken banyo havlusuda alayım dedim. 4 rafta alt alta havlunun adı boyutu ve fiyatı 9.98 yazmasına rağmen bana evet haklısınız ama arkadaşımız yanlış basmış 14 kusur fiyatı maalesef gördüğünüz fiyattan alamazsınız dedi. Bende bu benim yasal hakkım dedim. Sonuçta o ürünün fiyatı ve akşam etiket basmışlar. Çok kötü mağaza. 5 dakika önce aldığım ürünü hemen iade ettim. Buradan birşey almama gerek yok dedim. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Hava 448 Okunma

Cevaplar

 • Hava 14 Ocak 2016

  hala dönüş beklıyoruz.

 • Hava 30 Kasım 2015

  Hala dönüş yapacaklar ya da bilgu verecekler tabi tabiiii.

 • Hava 28 Kasım 2015

  Standart müşteri hizmeylerini ara mesajı. Konuyla ilgilenmedigizden adim gibi eminim. Altı üstü 5 lira. Ama Esse ye göre büyük bir işlem büyük bir para. Iyi aldığım diğer ürünü hemen verip paramı aldım bir tane de bir şey imzalamadim fisi verdim aldım paramı çıktım. Kurumsallll yer olsun 5 kurus fazla olsun ama kurumsal olsun. Bunu anladik

 • Hava 27 Kasım 2015

  Ben o numarayı aradım yapabileceğimiz bir şey yok mail atin dedi kiz bana. Ki 5 6 dakika da müşteri hizmetlerine ancak baglandim. Gereksiz bir açıklama yaptı ve mail atmami söyledi. Ama magazada çalışan elemaniniz bana müşteri hizmetlerini ara dedigi için o kadar baglanmasini bekledim. Tekrar söylüyorum müşteri memnuniyeti sıfır. Ne demek müşteri hizmetlerini ara. Müşteri hizmetleri fiyat konusunda ya da bu konuda yapabilecek biseyimiz yok mail atin diyor. eğer gerçekten bilgilendirme yaparsanir bana bende buraya yazarim.

 • Hava 27 Kasım 2015

  Nsil bi4 şirket burası. Müşteri hizmetlerini ara diyor çalışan 6 dakkada bağlanıyorum müşteri hizmetlerime mail atın diyor. O zaman n8ye yanlış yönlendiriyorlar. Gördüğüm fiyattan almamam için elinden geleni yapan bir şirket. Müşteri memnuniyeti sıfır. İyi ki aldığım ürünü de hemen iade ettim de paramı aldım ohh. Samsun Piazza AVM Esse.

 • Hava 27 Kasım 2015

  Samsun Piazza AVM Esse de 12.30 13.30 arası bir ürün aldım. Çıkarken banyo havlusu da alayım dedim 4 rafta alt alta havlunun adı boyutu ve fiyatı 9.98 yazmasına rağmen bana evet haklısınız ama arkadaşımız yanlış basmış 14 kusur fiyatı maalesef gördünüz fiyattan alamazsınız dedi. Bende bu benim yasal hakkım dedim. Sonuçta o ürünün fiyatı ve akşam etiket basmışlar. Çok kötü mağaza. 5 fakka önce aldığım ürünü hemen iade ettim. Buradan burşey almama gerek yok dedim. Müşteri memnuniyeti sıfır.

 • Esse Temsilcisi27 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön