Esse Gondol Kek Kalıbı Bozuk Çıktı!

Ozlem E. |

Almış olduğum Gondol marka kek kalıbı 3-4 kullanımdan sonra teflonu/kaplaması kabuk kabuk kalkmakta ve pişirmiş olduğum kekin üzerine yapışmakta ve harcadığım emek ve malzeme boşa gitmekte. Ürünü mağazaya iade etmeye gittiğime birkaç sorgulama sürecinden başarıyla geçmiş olmalıyım ki ürünü yenisiyle değiştirebileceklerini belirterek iade aldılar.

Kendilerine bu kadar kısa sürede böyle bir problemin aynı marka yeni kek kalıbında yine aynı sorunla karşılaşabileceğimi belirtmeme rağmen ikna edemedim ve yeni aynı marka (gondol) olanı almak zorunda kaldım. Kısa süre sonra yine aynı problemi yaşadım ürünü götürdüğümde yapılacak bir şey olmadığını haber beklememi söylediler ama aramadılar!

Etiketler :

Desen - Boya - Yazı Silinme Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozlem E.
  10 Eylül
  09:21

  22Temmuz 2015 den bu yana Esseden geri dönüş olmamıştır. 15Eylül saat:09:05 itibnari ile belirtilen irtibat numarasından aradığım müşteri temsilcisi hala süreç devam etmekte ürün kodunu bulabilir misiniz ambalajı var mıdır faturası gerekir gibi uzun uzun çözümsüzlük yönünde çözümden uzak sorgulamaları düşündürücüdür. Bundan böyle Esse den alışveriş mi asla...

 • 22 Temmuz
  15:14

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08