29 Mart 2013

Esse Forum Kayseri Personeli Hem Çok Kaba Hemde Çok Düzensiz!

Esse Forum Kayseri'den sıklıkla alışveriş yapmaktayım ama kendisini yönetici olarak tanıtan bir beyefendi (hafif top sakallı) çok kaba ve müşteriyle ilgisiz. En son bir ürün değişimi hususunda 11.03.2013 tarihinde kendisiyle muhatap oldum. Kasa önü o kadar karışık bir şekilde her tarafta not kağıtları yapışık ve düzensiz.

Benim konuyla ilgili almış olduğu notu bulamadı. Ben kendilerinin düzensiz olduklarını söylediğimde, bir tek bizi mağazadan kovmadığı kaldı. Kendisini şikayet edeceğimi söylememe rağmen çok fazla umursamayıp istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi. Personel seçiminde daha dikkatli davranıp o arkadaşı da eğitime tabi tutmanızı rica ediyorum.

Hamdi 340 Okunma

Cevaplar

  • Hamdi 01 Nisan 2013

    Şuana kadar ne müsteri hizmetlerinize doğru düzgün ulaşabildik ne de sizlerin bize cevap vereceğinizi zannetmiyorum. Lakayıtlık had safhada Esseyi eskiden bi marka sanardık ama yanılmışız.

  • Esse Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön