Esse Fiyat Sorunu!

Samet Y. |

30 Nisan günü Esse Forum İstanbul mağazasında "elektrikli ürünler dışında bütün ürünlerde indirimli fiyat üzerinden kasada %50 indirim" anons yapılıyordu. İki farklı noktada satılan çay bardağında ikisinde de aynı fiyat belirtiyordu. Fiyatı 79'dan 59,90'a düşmüştü kasadan 30 TL civarında beklerken kasada 44,90 TL geçti.

Kasiyere indirimli fiyattan istediğimi belirttim önce ürünün fiyat etiketi ile farklı ürün olduğunu belirtti. Tekrar kontrol ettim ürün kodu aynıydı. Kasiyerin tavrı çok çirkindi ben sizle fiyat için tartışmayacağım deyip kestirip attı. Israrıma rağmen yasal hakkımı kullandırmadı. Çağrı merkezi açmıyor. Genel müdürlüğü ilgilenmiyor. Kaliteli ürünler kalitesiz çalışanlar ve şirket politikası markadan uzaklaşmama neden oldu.

Etiketler :

Fiyat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet Y.
  07 Mayıs
  16:01

  Çağrı merkeziniz yanıt verse zaten buradan işlem yapmak zorunda kalmayabilirdim. Lütfen çözüme yönelik bir adım atın artık twitterdan ulaştım bana tekrar müşteri hizmetleri işaret edildi. Anladığım kadarıyla müşteri hizmetlerinde kimse çalışmıyor çünkü ben kimseye ulaşamadım.

 • 07 Mayıs
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08