13 Şubat 2014

Esse Eriyen Kapak!

2013 Mayıs ayında Esse' den aldığım semaverin çaydanlık konulan üst plastik kısmı eridi ve çaydanlığın alt kısmının içine parça parça düşmeye başladı. Firmanın müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ilgili teknik servise götürmem gerektiği söylendi.

Teknik servis ise ürünün elektrik aksamı ile ilgili sorun olmadığından kapağın garanti kapsamında olmadığını? ve ücret karşılığında değişim yapılacağını belirtti. Anlamadığım bu tarz bir üründe nasıl bir kapak kullanıldı ki eridi ve 2 yıllık garanti belgesi olmasına rağmen nasıl değişim yapılamıyor. Konuyu bilginize sunarım.

Yeşim 263 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim 19 Şubat 2014

    Şikayetimle ilgili olarak henüz tarafıma dönülmediği gibi, servise bıraktığımız ürünüde servisteki bey gelin burdan alın bu ürünü tarzında hoş olmayan bir yaklaşım sergilemiştir. Tutumu anlamak mümkün değil?

  • Esse Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 08:30 - 17:30 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön