23 Mart 2013

Esse Düdüklü Tencere Yemek Fışkırtıyor!

Bir yıl önce Antalya terracty mağazasında düdüklü tencere aldım.Normal tencere gibiydi memnun kalmadım ama ucuz bu kadar olur diye düşündüğüm için değişim düşünmedim.Ama 16 şubatta içindekinin yarısını kuvvetli bir şekilde püskürttü.Mağazaya götürdüm.Şikayetimi anlattım ve bir daha bu tencereyi kullanamayacağımı da belirttim.Düdüklünüzü incelenmek üzere göndereceğiz diye aldılar.Bir hafta önce düdüklü geldi düdüğü ve lastiği değiştirilmiş ve düdüğü tıkandığı için bu arızanın olduğu belirtilmiş görevliye.Ben tekrar bu tencereyi bir daha kullanamayacağımı belirterek iadede ısrar ettim iade olmuyor cevabı gelmiş..

Emine 625 Okunma

Cevaplar

  • Emine 26 Haziran 2013

    Sizce bu cevap yeterli mi kaç aydır tencere mağazada bekliyor ısrarla iade istiyorum sizden.Lütfen şikayetimi bir daha değenlendirin aksi takdirde hakkımı tüketici yi koruyan kurumlarla halledeceğimi bildiriyorum.

  • Emine 30 Mayıs 2013

    Bu tencere mağazada tamir edilmiş bekliyor.istemediğimi bu tehikeyi bir daha yaşamak istemediğimi tekrar belirtiyorum.lütfen iade bekliyorum.

  • Esse Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön