19 Eylül 2013

Esse Döneceğiz Deyip Geri Dönüş Yapmıyor!

Adana Optimum Mağazasında bulunan Esse Mağazasından eşimin aldığı seramik tavada ilk kullanımında küçük bir çatlak oluştu. Tavayı faturası ile beraber götürdüğümüzde fotoğrafını çekip üç gün sonra aranacağımız söylendi. Aradan bir aydan fazla zaman geçmesine rağmen kimse aramadı. Tekrar fatura ile tavayı götürdüğümüzde aynı işlemi yapıp üç gün sonra arayacaklarını söylediler. 8 güm geçti hala arayan yok. Sorun şu Esse gibi bir markaya bu durum hiç yakışmıyor. Üç gün içerisinde arayacağız diyorlar ama aramıyorlar.

Abdullah 188 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

  • Abdullah24 Eylül 2013

    Bu alış veriş ile ilgili sorunla karşılaşıncaya kadar Esse markası ile hiç bir olumsuz düşünceye sahip değildim.Alınan bir üründe sorun yaşanmasını da kabul ederim.Fakat sorun çıktıktan sonraki kurumun tutumu çok önemli.Yapılması gereken yapılıp en kısa sürede çözüm üretilmesi gerekirdi.Bizi esas rahatsız eden mağaza elamanlarının tavrıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön