Esse Çatal Bıçak Takımı Eksik Çıktı!

Seda Özge Y. |

Esse'den çeyizlik için aldığım çatal bıçak takımının parçalarında eksiklikler var. Marmara Forum'dan aldığım mağazasına gidip bu durumu belirttiğimde yardımcı olamayacaklarını mail atmam gerektiğini fatura ve aldığım setim resmini de eklememi söylediler fakat ne geri dönüş yapan var ne de telefonları açan. Çeyiz için yaklaşık 1 yıl önce aldım. Pazardan mal almıyoruz sonuçta paketli bir şekilde muhafaza ettik ve zamanı geldiğinde açtığımızda büyük şoka uğradık. Mağduriyet karşısında herhangi biri ile de görüşemedik. Bu site yardımı ile mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda Özge Y.
  24 Nisan
  19:52

  3 günde 10 kez aradım ve müşteri hizmetlerinden telefonu açan bir kişi bile çıkmadı. Daha sonra genel merkezi aradım. Numaramı alıp sizi aratacağım dedi ve ondan da ses çıkmadı. Ne biçim bir şirketsiniz siz? Müşteriye gram ilginiz yok!

 • 20 Nisan
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.