03 Ekim 2016

Esse Aynı Gün İçinde Ürün İadesi Almıyor.

Esse Acıbadem Akasya Mağazasından aldığım ürünü, aldıktan bir saat sonra iade etmek istediğimde iade almadıklarını söylediler. Bunun üstüne müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğimde aynı şekilde onlar da iade almadıklarını belirttiler. Görüp beğenerek aldığım ürünü iade almıyorlarmış. Bunun dışında bir açıklama yok, daha yetkili birine yönlendirilmek istendiğimde şirketin müşteri temsilcisi dışında bir yetkilisi olmadığını söylediler.

Yardımcı olmadılar, profesyonel değil, baştan savmak için konuştular. Şikayet talebi oluşturdum, dönüş bekliyorum. Ürünü teslim almayacağım, iade için tüm tüketici haklarımı kullanacağım. Sırf bu tavır yüzünden üründen tamamen vazgeçtim, gerekirse hukuki yollardan bu işi çözene kadar geri adım atmayacağım.

Ece 860 Okunma

Cevaplar

  • Ece17 Aralık 2017

    Bu talebimin olumlu yanıtlanmaması üzerine Esse mağazasına dava açtım. Mağduriyet, ihmal, para iadesi edilmemesi gibi yapılan tüm haksız tavırlarına karşı hukuk yolu ile çözüm arayışım devam ediyor. Bu süreçte manevi olarak yordukları için de ayrıca bir dava açmayı düşünüyorum.

  • Ece11 Ekim 2016

    Sayın Esse Müşteri Temsilcisi, tarafınızdan sağlanan görüşme çözüme ulaşmamış, ürün iadesi için hala firma beni aramamıştır. Telefon görüşmelerinde yapıcı ve yardımcı olamadınız. Süreç ilgili Tüketici Heyeti ile değerlendirilmektedir.

  • Esse Temsilcisi05 Ekim 2016

    Sayın Ece K. Talebinizle ilgili 5 Ekim tarihinde görüşme sağlanmış ve detaylı bilgi verilmiştir. İyi günler dileriz. Saygılarımızla. Esse Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön