Esse Ayıplı Ürünün Arkasında Durmayan Firma!

Belfin Y. |

19/06/16 tarihinde Esse Akasya AVM mağazasından satın aldığım Delonghi cdg250 kahve makinasını eve gelip çalıştırmak istediğimde alttan su akıttığını gördüm. Bunun üzerine sözde müşteri hizmetleri ürünü servise götürmemiz gerektiğini söylediği için Bakırköy Yap Yap Servise ürünü götürdük. Servis ürünün üretim hatası olduğunu pompalarının patlak olduğunu söyledi ve ürünü merkeze yollayacaklarını, satın alalı 24 saat bile olmadığı için yenisini alacağımızı söyledi.

Delonghi çağrı merkezi bizi bir hafta oyaladıktan sonra ellerinde ürün olmadığını yurt dışından sipariş ettiğini 10 gün daha beklememizi söylüyor. Sıfır faturalı ürün aldığım ve mağdur olduğum halde mağaza nedense stoğunda olmasına rağmen sıfır ürün vermiyor. Konu ile alakalı muhatap bulamıyorum, eğer varsa yetkili birinin acil dönüş yapmasını talep ediyorum. Esse mağazalarının defolu ürün satmasından dolayı tavsiye etmiyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08