02 Mayıs 2013

Esse Arızanın Üretim Hatası Olmasına Karşın İade Almaktaki Zorluk Çıkarması!

Esse.com.tr dan ekmek pişirme makinası aldım. 2 ay sonra, bozulup ekmek pişirmez konumuna gelince servisine gönderdim. Servis arızanın üretim hatasından olduğunu tespit etti. Ve fatura ibrazı ile değiştirileceğini söylediler.

Faturayı bulmamamın ardından telefon ile firmayla yaptığım görüşmelerde bana "bizler size fatura kopyası vermek zorunda değiliz. Saklasaydınız kardeşim" diyerek başınızın çaresine bakın dediler. Kısaca biz ayıplı mal satarız. Eğer faturasını saklayan varsa değiştiririz yok saklayan olmazsa böylece kara geçeriz mantığı ile hareket eden bu firmadan şikayetçiyim.

Kürşat 69 Okunma

Cevaplar

  • Esse Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ESSE Müşteri Hizmetleri www.esse.com.tr 444 14 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön