Esse 4 Aydır İade Edildi Denilen Param Hesabımda Yok.

Tülay Ö. |

10 mayıs 2014 de forum İstanbul Esse mağazasında alışveriş yaptım fişi aldığımda kartımdan fazla çekildiğini farkedince işlemi iptal ettiler . Kısa bir süre sonra hesabıma paramın yatacağını söylediler. 8 eylül 2014 param hesabıma yatırılmadı. Şubeyi kaç defa aradım aramadan önce bankamla konuşup hesaplarımı kontrol ettirdiğim halde mağaza sorumlusu paranın yattığını iddaa etti. Farklı post cihazı kullandığı için hiç hesabımın olmadığı bankaya yönlendirdi. İş takibinin sıfır olduğu ,çözüm yerine bir müşteri nasıl mağdur edilir ,bir insanın nasıl zamanı alınır ve telefon faturalarına nasıl yansıtılır konusunda uzman Esse forum İstanbul mağazası paramı istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülay Ö.
  06 Kasım
  10:44

  6 ay oldu halen para iadem yok bilgilendirme yok çözüm zaten yok.Esse yönetimi müşterisine iade edilmeyen paralara ne olduğunu merak etmiyormu hiç!!!!!!!!!!!

 • 14 Ekim
  08:57

  Değerli Müşterimiz,

  ESSE Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi'ne hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında 444 14 08 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Konuyla ilgili şikayet kaydı, ESSE Müşteri Hizmetleri Şikayet Kayıt Sistemi'ne alınmıştır. Tüketicimiz, sonuç ve süreç ile ilgili olarak bilgilendirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  ESSE Müşteri Hizmetleri

  www.esse.com.tr

  444 14 08

 • Tülay Ö.
  26 Eylül
  16:29

  kurumsal kimliğe sahip bir firmaya bu yakışmıyor