Esse 1,5 Aydır Ütüyü Göndermiyor.

Asiye A. |

Annem önceden parasını ödeyip ürünün ''1 hafta sonra'' geleceğini söyledikleri için Esse'den 3 adet ütü masası örtüsü almış. 1.5 ay geçti tabi ki ürün yok, müşteri hizmetlerini aradım geri döneceğiz dediler dönmediler.

Annem en az 5-6 kere mağazaya gitmiş haftaya gelecek diyerek oyalamışlar. Ben aradım bağırdım çünkü kibar olunca salak yerine koyup oyalıyorlar. Telefondaki kız '' vallahi müdür değişti eski müdür yapmış sizin işinizi sonra da sipariş vermeyi unutmuş bizimde geçen haberimiz oldu ne zamana gelir bilmem'' dedi. Mağazanın müdürüyle konuştum mail attım, bir hafta sonra diyorlar halen. Hakkımı helal etmedim. Gözüm ağrıyor halen sinirden uyuyamadım.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Asiye A.
  14 Mart
  18:50

  Şikayetimi yazdıktan sonraki gün esse firmasının müdürü aradı buyrun ürününüzü alın dedi bir hışımla.Tabiki gecikme için hiçbir özür dilenmedi yada kibarca konuşulmadı.Bugün ürünlerimizi aldık.Bu sitenin etkisi kendi müşteri hizmetlerinden çok daha etkili.Bundan sonra bir sorunum olduğunda direk buraya yazacağım.Çok teşekkür ederim ilgilenen herkese

 • 10 Mart
  12:16

  Müşterimize ürün teslimatı için gün verilmiştir.
  Müşterimiz belirtilen tarihte ürünü mağazadan teslim alacağı aktarılarak sorun çözümlenmiştir.

  Esse İletişim Takımı