Oguzhan K. Teşekkür Mesajı

Bir haftadır bekliyorum hali hazırda,süreç hakkında bir bilgi almak çok büyük bir olay ESS'den umarım başarırsınız bilgilendirmeyi teşekkür ederim.

Ess Elektronik Telefonumun Arızasını Gidermeden Teslim Etti!

Oguzhan K. |

İphone 4S telefonumu ikince kez Wi-Fi problemi yüzünden Ess Elektronik servise gönderdim. Hepinizin bildiği gibi ilk servis açıklamasında o mükemmel metin temassızlık giderildi, güncel yazılım yüklendi açıklaması ile sorunsuz olarak geri geldi ama daha sonra yine aynı problemi yaşadım ve yine serviste şuan telefonum. Birisi açıklar mı bana, Genpa bu soruna sahip cihazları direk değiştirirken ben neden mağdur olup sizinle uğraşmak zorunda kalıyorum? Bu benlik birşey değil ki şu mağduriyetimi bitirmenizi istiyorum, gerçekten yoruldum süreçlerinizi beklemekten. Umarım bu sefer her şey iyi olur ve telefonum değişir veya ücretim iade edilir.

Etiketler :

Ürün İade ve Değişim Tekrar Eden / Giderilemeyen Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Oguzhan K.
    12 Eylül
    10:42

    Bu kadar ilgisiz,lakait bir firma görmedim.Veremediğiniz hizmet için markalarında adının kötüye çıkmasını sağlıyorsunuz,bir daha adınızın geçtiği tırnak makası bile almam kimseye de önermem mümkün mertebe uzak durulsun gerekirse 3 kuruş fazla verilip bu işlere kafa yorulmasın hiç derim.

  • Oguzhan K.
    10 Eylül
    14:14

    Sanırım bugün aradınız ama iş dolayısı ile görüşme sağlayamadım,tekrar arama yaparsanız çok sevinirim.

  • Oguzhan K.
    09 Eylül
    16:05

    Bir haftadır bekliyorum hali hazırda,süreç hakkında bir bilgi almak çok büyük bir olay ESS'den umarım başarırsınız bilgilendirmeyi teşekkür ederim.

  • 09 Eylül
    09:56

    Değerli Müşterimiz,
    Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.
    Saygılarımızla,
    ESS ELEKTRONİK