05 Şubat 2014

Ess Elektronik Telefonumun Arızasını Gidermeden Gönderdi

Ben 15.01.2013'de Gold.com.tr'den Motorola Atrix marka cep telefonumu 2013 Kasım'da mesafe sensörünün çalışmaması sorunları yüzünden Gold'un servisi Ess Elektroniğe gönderdim (06.11.2013)'de. 14.11.2013 de sensör ve dokunmatik flex değişti servis formu açıklamasıyla geri gönderdiler ama alır almaz test ettim yine sensör çalışmıyor.

05.01.2014 tarihine kadar 4 kez gönderdim ve yapamadılar. Artık telefonum deforme olmaya başladı dokunmatik ekran oturmuyor yerine. Bu kez Gold'a gönderdim 4 kez yapamadınız bunu yenisiyle değiştirin diye hala tamir etmeye çalıştılar. İade istedim tamam dediler. En son bugün aradım (05.02.2014) tamir edip kargolamışlar. Yarın işten izin alıp mahkemeye vereceğim.

Uğur 119 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 05 Şubat 2014

    Değerli Gold yetkilisi, Lütfen bakınız ilk gönderi tarihine 06.11.2013. bugünün tarihi 05.02.2014 yani 3 aylık bir maduriyetim söz konusu siz hala bunu servis raporuna bağlıyorsanız ve bu tamir edilemeyen 4 onarımın hesabını soramıyor ve bana veremiyorsanız hiç kusura bakmayın sizi mahkemeye vermeyi ve itibarsızlaştırmayı da hakkediyorsunuz. Rapor çıkmadı değiştiremedik deyip kestirip atamazsınız. Biraz önce ESS'den Murat bey aradı tekrar gönderin iade değişim için elimden geleni yapacağım müdürümle görüşeceğim bizzat dedi. Son hakkınız var. Sonrasında eğer iade almazsanız mahkemede görüşeceğiz sizle, Maddi taleple de kurtulacağınızı sanmayın.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön