18 Aralık 2013

Ess Elektronik Telefonumu Onarmıyor!

Gold Teknoloji Marketleri'nden aldığım Apple iPhone 4S model cep telefonumu. Aynı arızadan 5 defa servise gönderdim. 2 defa ekran değişti ve iki ekranda kullanılmış ekrandı. Gold mağaza Teknik servisi de bunu tespit etmiştir. Telefonumu değiştirmemek için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Bana kalan tek yol ise başvuruda bulunduğum Tüketici Hakları Hakem heyetidir.

Hüseyin 215 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin 23 Aralık 2013

  Firma müşterilerinin sorunlarına odaklanacağına süreci geçiştirmeye çalışıyor. kabul edilemeyecek şekilde kullanıcıları mağdur etmekte.

 • Hüseyin 18 Aralık 2013

  Arıza diye tabir ettiğiniz cihazıma kullanılmış ekran taktığınızdır. gelen ekran ın köşelerinde kırıklar mevcut.onarımda çıkma kullanılmış parça kullanmak yasal mıdır ? Bu tespiti Kocaeli ncity Gold mağazası teknik servis sorumlusu tespit etmiş servis formunun üzerine de kullanılmış ekran takıldığınıı yazıp kaşe ve imzası ile tastik etmiştir. Buna rağmen ısrarla kullancıları mağdur etmektesiniz. Hakkımı yasal yollardan arıyorum sizden yaşattığınız bu sorunlardan sonra bir isteğim yok. Sadece çalışma prensiplerinizi tüm kullanıcılar görsün istiyorum.

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi18 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili yetkili servis birimimizden tarafınıza dönüş yapılmıştır.Gerekli inceleme yapılmış ve arızaya rastlanmamıştır.Cihazınız 17.12.2013 tarihinde çıkışı yapılmıştır.En kısa zamanda size ulaşacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi18 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön