Ess Elektronik Telefonum İçin Ücret İstedi!

Can Y. |

2013 yılı Mayıs Ayı'nda Gold teknoloji marketleri internet şubesinden aldığım SAMSUNG GALAXY S3 telefon 19.11.2013 tarihinde reset atma problemi yaşadı ve telefon Gold alt kuruluşu ESS ELEKTRONİK firmasına teknik servis için gönderildi. 10 gün sonra tarafıma darbe kaynaklı anakart problemi ile 675 TL değişim ücreti bildirildi.

elefonu tamir ettirmeden teslim aldığımda bir Gold çalışanı darbe varsa kontrol bile etmezler mahkemeye başvurun tavsiyesinde bulundu. Telefonu basitçe incelediğimde sağ kenar üst tarafta bulunan güç tuşunun içeriden takılı kaldığını ve arızanın bu sebeple kaynaklandığını tespit ettim. Telefon 5 gündür sorunsuz çalışmakta.Yapılan uygulama kabul edilemez!

Etiketler :

Tekrar Eden / Giderilemeyen Sorun Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  15:03

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz ile ilgili gereken inceleme sağlanmıştır.Cihazınızda darbe olması nedeniyle garanti kapsamında işlem yapılamamaktadır.Onarım ücreti talep edilerek işlem sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 06 Aralık
  14:56

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr