17 Ocak 2014

Ess Elektronik Servisteki Cihazımda Ölü Piksel Olmasına Rağmen Tespit Edilmedi!

05.01.2014 tarihinde Gold Bilgisayardan almış olduğum üründe 2 gün sonra ölü piksel olduğunu farkettim. Hemen cihazı yetkili servis olan Ess Elektronik'e gönderdim. Ancak 14.01.2014 tarihinde tarafıma verilen cevap cihazda arıza tespit edilmediği oldu. 2 günlük telefonumu neden bozuk olarak kullanmak zorundayım. Yasal hakkım olan bilgi talebi de tarafıma verilmemiştir. Mağduriyetimin biran önce giderilmesini talep ediyorum. Yoksa yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Mertcan 169 Okunma

Cevaplar

  • Mertcan 19 Ocak 2014

    Tabi ki herhangi bir geri dönüş sağlanmadı. Ayrıca telefonu bugün teslim aldım ve sorun aynı ve servis formunu görünce gözlerime inanamadım. Servis formunda 1 günlük cihazım için cihazda çizikler ve lekeler var yazıyor. Full kutu olarak teslim ettiğim cihazımda sadece cihaz alındı yazıyor ve ayrıca yabancı sarj cihazını bizim prizlerimize çevirmek için kullanılan aparat unutulmuş. Böyle saygısız ve ciddiyetsiz bir firma daha görmedim. Gold'dan ve sattığı Ess Elektronik adlı firma garantisindeki ürünlerden kesinlikle alım yapmayın

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi17 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön