12 Nisan 2014

Ess Elektronik Servis Televizyonumu Onaramadı.

08/2013 tarihinde Gold'dan aldığım televizyon 2-3 ay kullanmadan kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. Servise gönderdim tahminen 7 kere. Sürekli üründe sorun bulunamadı deyip oyalıyorlar. Mahkemeye vermek için teknik servis fişlerinde bakım veya kontrol yapıldığına dair bilgi olması gerekiyormuş, bendekiler de 3'ünde var. 4. gönderecekleri sırada yeni ürün gönderdiler sıfır diye, elimi dahi sürmedim televizyona kurulum yapan servis elemanın önünde yeniden aynı sorunu verdi.

Adamlara telefonda ulaşmak ülke meselesi. Gold, Metro, Sanal pazar gibi yerlerden elektronik eşya almayın, servise giderse burnunuzdan gelir. Ben bu yeni televizyonu da mı servis fişlerini bekleyeceğim şimdi.

Mümin 171 Okunma

Cevaplar

  • Mümin 06 Şubat 2015

    Böyle bir firmanın ürünü bir daha aslan almam. Elimde 9 tane servis faturası oldu. İşlem yapıldı diyorlar ve arızalı ürün olduğu gibi bana geri gönderiyolar. Mahkemeye intikal edilmiştir firmanız.

  • Mümin 18 Nisan 2014

    Şikayetten sonra aradınız, ürünü inceliyoruz diye 1 hafta geçti hala bilgi vermediniz....

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi14 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön