12 Şubat 2014

Ess Elektronik Servis Hizmet Kusuru

iPhone 5 cihazımı tamire kargo arayıcılıgıyla Ess Elektronik firmasına gönderdim. Kargo bilgilerinde ayın altısında teslim oldu yazıyor ama halen sitelerinin arızalı cihaz takip bölümünde görünmüyor. Aradım saatler sonra ulaşmama rağmen sitemizde onarım var diyorlar. Yaklaşık üç ay öncede aynı yanlışı söylüyorlardı. Bir diğer konu daha önce farklı cihazlarımı farklı firmalar gönderdim ve iPhone İngiltere servisine ulaştım. Bizim cihazlarımızın tamiratı olmaz değişim yapılır demesine rağmen bu arkadaşlar halen tamirat yaptık demekteler.

Fatih 121 Okunma

Cevaplar

  • Fatih14 Şubat 2014

    demek ki neyi anladım önemli olan alınan ürünün kalitesi değil satıştan sonraki servis hizmeti uzun aramalarım sonunda ben ulaştım öyle cihazım hakkında bilgi aldım bide buraya cihaz hakkında bilgi verildi diye utanmadan yazmışlar bunlardan servis ci olmaz

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili sistemlerimizde yapılan çalışmalar için size bilgi verilmiştir. Cihazınızın onarım işlemi yetkili servis noktamızda devam etmektedir. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön