11 Eylül 2013

Ess Elektronik İlgisizlik!

Her telefona bakmayan ve araya adam sokturupta huzuruna erişebildiğimiz pek yüce Gold Teknoloji Marketleri çalışanlarının iş ahlakı konusunda ne kadar derin bir bilgiye sahip olduklarına ait güzel bir tecrübe örneği: Telefonu garantiye verdim ve 15 iş günün de gelecek dendi. Bugün 15. iş günü bir arayım dedim, biz siz getirdikten iki sün sonra gönderdik dendi.

Dedim o beni bağlar mı? Beni teslim tarihi bağlar. Yüksek tondan bir konuşmayla yanlış biliyorsunuz. O süre 20 iş günü dendi. Bu konuşmayı yapabilmek için 3 Gold numarasını yaklaşık 50 kere aramam gerekti. Şimdi sorunumu daha detaylı konuşabileceğim aklı başında bir yetkili var mı? Var ise bana ulaşabilir mi?

Fırat 298 Okunma

Cevaplar

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürünü yetkili servisine gönderebilmemiz için mağazamıza bırakmışsınız. Bize ulaştığında yetkili servislerine gönderilerek tüm sorunları giderilecektir. Bu konuda tarafınıza telefonda da bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Fırat16 Eylül 2013

  telefonumu iade ettikleri an bu firmaya yolumun düştüğü son an olacak!

 • Fırat12 Eylül 2013

  Halen daha sizden birilerinin benimle iletişime geçip en azından benden sistem form numarası istemenizi bekliyorum (gidişatı hızlandırmak adına) Bakın telefonum tek sorunu şarj olmamasıydı. Telefonu çalışır halde verdim ben. Beni bir buçuk ay telefonsuz bırakacak bir sorun yoktu telefonda. 15 iş günü içinde olacak dediniz ve 15 iş gününden sonra en kötü ihtimal değiştirilmesi söz konusuydu. Ben bunun sözüne dayanarak bir planlama yaptım; ki sanal real hiç bir yerde iş günü süresiyle ilgili bir bildirim yazmadıgınızdan bu benim sözümün daha dogrusu personelinizin sözünün varolan tek dogru oldugunu kanıtlar. Bunu personelinizle yüzleşerekte kanıtlarım. En kısa sürede benimle telefon aracılığıyla iletişime geçmenizi istiyorum.

 • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön