03 Eylül 2013

Ess Elektronik Garantili Üründen Ücret Talep Ediyor!

Gold Bilgisayar'dan aldığım Sony Experia J telefonun bir süre sonra ekranının içinde kendiliğinden çatlak oluştu. Garanti kapsamında ESS Elektroniğe gönderdiğim ürün bir süre serviste kaldıktan sonra servis telefon edip ürünün ekran açma düğmesinde kısa vida yerine uzun vida kullanıldığını ve ekran değişimi için 300 TL + diğer masraflar olarak ücret talep ederek bunu kullanıcı hatası olarak göstermeye çalıştı.

Garanti kapsamında olan bir ürünün üretim hatası olduğu halde kullanıcı hatası olarak gösterilmeye çalışılarak da başka bir yerde tamir ettirmediğimizi nereden bilecekleri gibi bir bahane ile gerekirse yasal yollara başvurulabileceği belirtildi. Bu servis Gold'a yakışmıyor.

İbrahim 153 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 06 Eylül 2013

    Servis notu;açma kapama tuşu yerine kısa vida yerine uzun vida takıldığı için ekran kırılmıştır ekran 300 TL. telefonda başka birisi açmış OLABİLİR. ee olmayadabilir? garantili telefonu müşteri temsilcisi çalışanınız bile açmayacak kadar zeki olduğunu ifade ederken bi biz mi garantili telefonu başka yere gösterecek kadar ileri zekalıyız? müşteri hatası tamir etme.. o servis notunu veren kişi yüzünden sizin bu servisiniz ne hallere gelecek hep beraber göreceğiz..! Zeki sanan servisler ne kadar çok çoğaldıysa, haklarını bilen insanlarda o oranda azaltırlar bu servisleri siz hiç merak etmeyin..

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzde kullanıcı hatası olduğundan dolayı teknistenler tarafından garanti dışı bırakılmıştır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön