Ess Elektronik Galaxy S3 Telefonumu Garanti Dışı Bıraktı!

Esra K. |

23.02.2013 tarihinde Kadıköy Gold mağazasından aldığım 35****38 imei numaralı Samsun Galaxy S3 telefonum 27.12.2013 tarihinde akşam biranda dondu kaldı, kapatamadım. Telefonum 23.02.2014 tarihinde 1 yıl olacak ve telefonumda çizik dahi bulmak zordur. Bana tüketici kaynaklı korsan yazılım yüklemeden dolayı anakart arızası, garanti dışı işlem yapılacağını 675 TL servis bedeli olduğu bilgisini aldım.

İlk 3-4 ay telefonum zarar görmesin, çizilmesin diye direk masaya bile koymamışımdır. Google Play Store dışında da hiçbir yerden uygulama indirmedim, indirmemem gerektiğinin de bilincindeyim. Detaylı yazmama izin vermediği için ekte size detaylı olarak sunuyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra K.
  15 Ocak
  09:07

  onlarla da görüştüm ama saolsunlar onlarda yardımcı olmadılar. Telefonuma korsan yazılım derken acaba bir ınstgram twitter mı korsan diye düşünürken , korsan olanın direk işletim sistemi olduğu bilgisini aldım, bu kesinlikle benim yüklediğim yada yüklettiğim bişey değil. telefonumu gold dan ilk aldığımda kutusunu açmadan,hattımı yerleştirmekten, gmail hesabımı tanımlamaya kadar gold'daki arkadaş yaptı. Benim ozaman şuanda düşündüğüm tek şey korsan yazılımı da GOLD yükledi telefonuma !!!

 • 14 Ocak
  15:48

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında yetkili servis birimimizle görüşerek tenik destek alabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Esra K.
  14 Ocak
  14:01

  korsan yazılımdan kastınız nedir örnek verebilir misiniz? son zamanlarda bikaç kere donma olmuştu telefonumda ben uygulama yükledim de biranda kapandı diye bişey yok . Ayrıca sorarım size bir telefona 1500 tl verip sadece alo demek için mi kullanırsınız ?

 • 14 Ocak
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Korsan yazılımdan kaynaklı cihazınızın ana kartı hasar görmüştür. Bu nedenle ana kart değişim yapılması gerekiyor. Kullanıcıdan kaynaklanan yanlış yazılımlar yüklenmesi nedeniyle cihazınız garanti dışı kalmıştır. Bu nedenle onarım ücretini ödeyerek cihaz onarımı yapılabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  ESS ELEKTRONİK A.Ş.

 • Esra K.
  14 Ocak
  11:22

  şikayetime nezaman dönüş yaparsınız ?15 gündür telefonsuzum ona göre telefonumu servisten alıp zaman kaybetmeden ticari dava sürecini başlatacağım ?

 • 13 Ocak
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  ESS ELEKTRONİK A.Ş.