03 Eylül 2013

Ess Elektronik Arızalı Telefonumu Garanti Kapsamına Almadı!

Sıvı teması olduğu gerekçesiyle, arızalanan telefonum Ess Elektronik garanti dışı olduğu belirtildi. Üstelik telefonun kasası sağlam iken kırık halde iade edildi. Yaz günü olması nedeniyle yağmur dahil hiçbir şekilde su ile teması olmadığına adım gibi eminim. Ayrıca koruyu kaplarla itina ile kullandığım telefonumun kırık halde teslim edilmesini kabul etmem mümkün değil. Yasal bir zorunluluk olan garanti, firmaların manipüle edeceği bir uygulama değil müşteri hakkıdır.

Hakan 273 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 25 Eylül 2013

    Aradan yaklaşık 1 ay geçti hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Tüketici mahkemesine başvurdum. Siz de hakkınızı resmi yollardan arayın, bu sitelerden pek fayda yok. Sonuç hakkında buradan bilgilendirme yapacağım.

  • Pegasus Bilgi Teknolojileri Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön