15 Aralık 2017 #9901397

Esky.com.tr Paramı İade Etmiyor!

Kendi paramı ödemenizi bekliyorum! Outlook'tan gönderildi
Gönderen: S**
Gönderildi: 28 Kasım 2017 Salı 18:05
İyi de ben Atlasjet müşteri hizmetlerini aradım, bilet satışı gerçekleşmediği için, sistemleri tarafından herhangi bir tahsilat yapılmadığı söylendi.
Merak ettiğim sizin firma olarak, satın alınmayan biletin ücretini neden tahsil ettiğinizdir?Havayolu tarafından bir fiyat değişikliği söz konusu olduğunu ve 45 TL'lik bir farkın bilet ücretine bu fark ödenmesi biletin alınamadığını
Bu durumda;
1- satın alamadığım bilet için benden neden ve neye mahsuben benden para tahsil ettiniz?
2-bilet parasını tahsil etmeden önce 45 TL'lik fiyat farkını neden bir zahmet tarafıma bildirmediniz?
3- 10 saniyede tahsil ettiğiniz paramı neden 10 iş günü içinde tahsil edeceğiniz söylüyorsunuz?
4- hadi bu tahsilatı yaptığınız halde biletimi almayarak beni zor durumda bıraktınız, neden 45 TL farkı ödeyip yeni bilet almam için olanak?
5- internet sitenizde ki müşteri hizmetleri telefon hattı olarak 08504551609 numaralı telefon hattı hayali bir hat mi neden ulaşılamıyor. Neden mailde size 08504551609'dan ulaşabileceğimi yazdınız? Arızalı ise neden alternatif bir hat? Alternatifiniz yoksa neden firma olarak bana ait hattan beni arayarak bilgi verip onay?
6- tahsil ettiğiniz para son param olsaydı, yeni bilet ve belkide önem taşıyan seyahatimin mümkün olmayacağının farkında mısınız?
7- bugün beni psikolojik olarak ne kadar farkında mısınız?
Özetle; yüzünden bugün korkunç stresli bir gün Benden uygunsuz şekilde tahsil ettiğiniz paramın derhal iadesi ve bir muhatap bulamazsam şayet, durumu gerekli mercilere bildirerek gerek sosyal medyada gerek ilgili birimlere ifşa edeceğimi tarafınıza bildiririm...

Serap 1.034 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön