15 Nisan 2013

Eskidji.com Telefonda Kaba Davranışlar!

Eskidji Yenibosna'da bulunan Sertap Ticaret telefonla aradım ve tv fiyatı sordum. Kendileri fiyatı verdiler ve ben de peşin fiyatı nedir dedim. bu peşin fiyatıdır diyerek beni tersledi. Ben de ikramınız yok mudur peşin alacağım ben de müşteriyim dedim. Telefondaki kişi ise 'seninle mi uğraşacağım' diyerek telefonu yüzüme kapattı. Müşteri velinimettir anlayışının bulunmadığı bu kişiyi kınıyorum! Buradan yönetimini bu kişi ile ilgili göreve davet ediyorum.

Ahmet 575 Okunma

Cevaplar

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli müşterimiz Sayın Ahmet Ezer'in siteniz üzerinden yaptığı "Eskidjibitpazari.com Telefonda Kaba Davranışlar" konulu şikayet ile ilgili, tarafımıza ulaştığı gün, kendisi ve şikayetçi olduğu esnafımız ile temasa geçilmiştir. Yapılan görüşmeler neticesinde 15.04.2013 tarihinde müşterimizle görüşülüp firma çalışanlarının konuşma üslubuyla alakalı uyarıldığı bilgisi verilerek şikayete konu olan sorun çözülmüştür. Göstermiş oldukları anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Serpil Özyapıcı Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş. Müşteri İlişkileri

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. İnternet sitemiz üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmayla yaşanan problem ile ilgili Çarşı Yetkilimiz Mehmet Karagül firma yetkilileri ile görüşerek sorunu en kısa zamanda çözümleyerek sizinle irtibata geçecektir. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Ahmet 15 Nisan 2013

    Eskidji Yenibosna'da bulunan Sertap Ticaret telefonla aradım ve tv fiyatı sordum. kendileri fiyatı verdiler ve ben de peşin fiyatı nedir dedim. bu peşin fiyatıdır diyerek beni tersledi. ben de ikramınız yok mudur peşin alacağım ben de müşteriyim dedim. Telefondaki kişi ise 'seninle mi uğraşacağım' diyerek telefonu yüzüme kapattı. Ticaret ahlakı ve müşteri velinimettir anlayışının bulunmadığı bu kişiyi kınıyorum! Buradan Eskidji Bitpazarı Yenibosna yönetimini bu kişi ile ilgili göreve davet ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön