Eskidji.com Hatalı Köşe Koltuk!

Büşra S. |

Eskidji'de Anizze mobilyadan aldığımız köşe koltuk yanlış anlaşılmadan dolayı hatalı yapılmış. Satışın yapıldığı yerdeki köşe ovaldi ve iki koltuğu da beraber açılıyordu. Biz de iki koltuğun beraber açılmasını istediğimizi ısrarla belirtmiştik. Sonra satış sorumlusu oda kareyse oval yerine tam L yaptırılır deyince öyle olsun dedik. Teslimat yapıldıktan sonra iki koltuğun aynı anda açılmadığını fark ettik. Tam L de iki koltuk açılmazmış bundan haberimiz yoktu ayrıca belirtilmedi de. Satın aldığımız yerle iletişim kurmaya çalışıyoruz fakat sürekli erteleniyoruz ve yapılsa bile bizim de ek ücret ödememiz gerektiği, imalathanenin çözüm bulamadığı söyleniyor. Nasıl çözüm bulunmaz anlayamıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra S.
  17 Temmuz
  23:10

  İlgisizlik diz boyu.

 • 28 Ocak
  09:36

  Sayın Tüketicimiz,
  .
  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirerek çarşımızdaki ilgili mağazalara ulaştırmaktayız.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için info@eskidjibazaar.com adresimizi kullanabilirsiniz.

  Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.