12 Eylül 2017
Yorum Yap
#9411111

Eskidji Bazaar Yenibosna'da Bulunan İçerisindeki Tufan Ticaret İsimli Firmanın Para İadesi Yapmaması

Yenibosna'da bulunan Eskidji Bazaar içerisindeki Tufan Ticaret isimli firmadan 16 Temmuz 2017 de orta sehpa ve fırın aldık. Orta sehpa 20 günde teslim edilecek dönmesine rağmen aradan iki ay geçti ve halen tarafımıza teslim edilmedi. Ayrıca fırını da eve uymaması nedeniyle adı geçen firmaya iade ettik. Sehpanın da halen gelmemesi üzerine her iki ürünün parasını tarafımıza iade istememize rağmen 2 aydır mağdur edilerek paramız iade edilememektedir. Yasal süreç başlatacağız.

İlyas 6.280 Okunma

Cevaplar

  • İlyas04 Ekim 2017

    Yaklaşık 20 gün önce parayı kredikartına iade ettiklerini söylemelerine rağmen bugün bankayı araram sonucu herhangi bir iade olmadığını söylediler. Tüketici Hakem Heyetine başvurcaz

  • İlyas17 Eylül 2017

    2 aydan fazla bir süredir fırın ile sehpanın parasını ödemiyorlar. Oraya gittiğimizde ise daha sonra kredi kartınıza yatırcağız paranızı, şu anda yetkili yok vb. bahanelerle bizi oyalıyorlar Yapılan telefon görüşmeleri sonucu, bahse konu firmadan aldığımız başkaca ürünlere ait aynı fatura üzerinde fatura değerleri olduğu ve bu faturanın diğer ürünlerin garanti belgesi yerine geçtiğini bildikleri halde faturayı getirin ödeyelim diyorlar. Fatura bilgilerini WhatsApp tan fotoğrafları kendilerine attık. Elimizdeki asıl belgeleri isteyip yasal dayanağımızı yok edip parayı ödememek için bizleri bu şekilde oyalıyorlar. Ödemeyi kredi kartından aldıkları halde bizi sürekli boş yere ayaklarına getirme çabası içerisindeler. Elden ödeme yapmayacaklarını söylüyorlar fakat Kredi kartına da iademizi yapmıyorlar. Ayrıca bu sitedeki şikayet yazımızı silmemizi istiyorlar. Şikayetçiyiz. Paramızı alamadık.

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi12 Eylül 2017

    Sayın Tüketicimiz, . Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirerek çarşımızdaki ilgili mağazalara ulaştırmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz. Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler