06 Mart #10204100

Eskidji Bazaar Satın Aldığım Ürün Teslim Edilmiyor

Eskidji Pazar Haramidere'de yer alan Trends Home firmasından yaklaşık 1,5 ay öncesinden oturma grubu aldım. Sipariş formuna göre 06.03.2018'de teslim etmeleri gerekiyordu. Bugün arıyorum, tedarikçi firma ile anlaşmamız iptal edildi, size bilgi vermemişiz diyorlar. 01.04.2018'de düğünüm var. Planımı programımı verdikleri tarihe göre yaptım, anlaşma iptal edilse bile öncesinde haber vermeleri lazımdı ben aramasam sormasam kimsenin bilgi vereceği yok. Bu şekilde insanları mağdur etmek, ticaret midir?Yazık. Bir daha tövbe, bundan sonra 3 lira daha fazla veririm. Güvenilir yer ve firmadan alışveriş yaparım.

Muhammed 4.031 Okunma

Cevaplar

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi08 Mart

    Sayın İlgili, Söz konusu şikayete istinaden para iadesi yapılmıştır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz. Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi07 Mart

    Sayın Tüketicimiz, . Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirerek çarşımızdaki ilgili mağazalara ulaştırmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz. Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön