14 Aralık 2017
Yorum Yap
#9898396

Eskidji Bazaar Bera Home Pişmanlığı!

Yaklaşık 9 ay önce sürekli reklamlarda gördüğüm güvenilir bir marka diyerek gittiğim Eskidji Bazaar Sancaktepe'de Bera Home isimli mağazadan koltuk takımı aldım teslimat aşamasında bir takım sıkıntılar yaşadım yoğunluktur dedim umursamadım, ama asıl sorunu çok sonradan yaşadım. Aradan geçen 3 aylık süreden sonra koltuk dikiş yerlerinden atmaya başladı satıcı ile irtibata geçiyorum yaklaşık 4-5 aydır koltukları gelip almasını bekliyoruz fakat ne gelen var ne giden, yönetime şikayet etmeme rağmen herhangi bir dönüş dahi olmaması beni daha çok üzdü ve hala nasıl bir yol haritası çizeceğimi bilmiyorum.

Musa Musa 5.444 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi19 Haziran 2018

    Sayın İlgili, Tarafımıza gelen şikayetler büyük bir özen ile incelenmekte olup , bu şikayet için de gerekli takipler yapılmıştır. Müşterimizin tercihi doğrultusunda, Tüketici Hakem Heyetine yapılan başvuru sonucu BERA HOME haklı bulunmuştur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz. Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.

  • Eskidji Bazaar Temsilcisi14 Aralık 2017

    Sayın Tüketicimiz, . Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirerek çarşımızdaki ilgili mağazalara ulaştırmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için [email protected] adresimizi kullanabilirsiniz. Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler