Eskidji Bazaar 2. El Ürün Gönderdiler!

Taner K. |

Alışveriş merkezinizin içinde bulunan (Yeni evim) mağazasından bir masa ve TV üniteli vitrin aldık. 2800 TL kredi kartıyla ödememizi yaptık. Ürün 25 gün sonra teslim oldu ve gelen ürün kırık ve tüm yüzeyinde ezilmelere var kullanılmayacak durumda 2 aydır yeni evim firmasıyla görüşüyorum ve hiçbir çözüm üretilmedi. Bugün tekrar aradım ve bana bu ezik olan yerleri mobilya macunuyla kapatabileceğimi kesinlikle iade ve ürün değiştirme yapmadıklarını söyledi.

2.800 TL ürüne para vereceksiniz size ikinci el gönderecekler ve o gelen ikinci el ürünün deformeleri, kırıklarını mobilya macunuyla kapatabilirsiniz diye çözüm üretecekler! Ben sipariş verdiğim ürünün yenisini yenisi yok ise paramın derhal iadesini istiyorum, eskidji Bazaar AVM yönetiminden haber bekliyorum!

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner K.
  29 Ağustos
  11:28

  Kesinlikle % 100 müşteri memnuniyeti ve mükemmel bir firma Kesinlikle konuyla ilgili dönüş olmuyor cevremdekileride bu satten sonra uyarıyorum kesinlikle eskidjii, den alışveriş yapmasınlar

 • 22 Ağustos
  09:43

  Sayın Tüketicimiz,
  .
  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirerek çarşımızdaki ilgili mağazalara ulaştırmaktayız.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızla ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için info@eskidjibazaar.com adresimizi kullanabilirsiniz.

  Eskidji Çarşı İşletmeleri A.Ş.