24 Ocak 2014

Eskiden THY ile Uçmak Bir Ayrıcalıktı Şimdilerde Sadece Eziyet!

Salı günü İstanbul Sabiha Gökçenden İzmir'e 21:35 teki uçuşumu İstanbul Atatürk Havalimanından Saat: 18:00 uzun uzadıya THY müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme ile değiştirdim. Telefondaki ilgili kişi görüşmenin kayıt edildiğini ve 25 tl fark ile yeni biletimi onaylayıp onaylamadığımı teyit ettikten sonra 1 saat önce havaalanında olmam gerektiğini gerektiği bilgisini verdikten sonra gelişen olaylar;

1,5 saat erken havaalanına gidip THY bürosuna 25 tl'lik farkı ödemek üzere ulaştım. Orada 25 tl'nin 281 tl olduğunu söylediler. Yapmış olduğum görüşmeyi anlattım bir şey yapamayacaklarını her yerin dolu olduğunu ve ancak ertesi gün 160 tl farkla uçabileceğimi söylediler. Tekrar Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 7 gün sonra yanıtlayacaklarını söylediler.

Ne yapmam gerekirdi bilemiyorum 7 gün alanda mı konaklamalıydım acaba? Neyse iade istediğimde birde %30 keseceklerini beyan ettiler. Nasıl yani konuşmalar kayıt altında tamamen suçlular bir de kesintimi yapacaklar? Kuruşu kuruşuna iade talebinde bulundum. Aksi taktirde hakkımı arayacağım zaten. Ben Başka bir hava yolu ile yeni bir bilet alarak 20:45'te uçtum.

Harcadığım onca zaman, yaşattıkları onca yorgunluk yada verdikleri maddi ve manevi zararımı hangisini telafi edebilecekler merak içerisindeyim.

Yasemin 146 Okunma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön