17 Ağustos 2016

Esencan Hastanesi Son Anda Karar Değiştidiler.

Sezaryen sonrası normal doğum için eşimi götürdüğüm hastanede, son haftada karar değişikliği oldu, (riskli olacağı) düşüncesi ile son anda böyle bir karar ile vazgeçtik. Sezeryan için tek oda:1.100 TL fiyat bilgisi verilmiş iken; bizden 1.300 TL ücret alınmıştır. Hem kontrole hem de NST için ayrı ücret alınmıştır. Önceki hastanede özeldi, böyle bir uygulama görmedik.

Bunun dışında doğum için SGK kurumundan 519,48 TL ücret almışlar. Toplamda 1.819,48 TL ücret almışlar. Bize bu şekilde bilgi verilmiş olsaydı kesinlikle bu hastahaneyi tercih etmezdik. Önceki özel hastane sezeryan doğum için SGK'dan ekstra ücret almamıştır. Hastanenin tek artışı doktor hanımın ilgi ve alakası olmuştur.

Murtaza 10.911 Okunma

Cevaplar

  • Esencan Hastanesi Temsilcisi01 Eylül 2016

    Değerli hasta yakınımıza hasta iletişim birimi tarafından dönüş yapılmıştır. Doktorumuzdan duyduğunuz memnuniyeti dile getirmeniz bizi ayrıca memnun etmiştir. Söz konusu olan faturalandırma sürecinde kurumumuzun bir kusuru olmadığı tespit edilmiş ve sizinle telefonda yaptığımız görüşmede ifade edilmiştir. Duyarlı yaklaşımınız için tekrar teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

  • Esencan Hastanesi Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Özel Esencan Hastanesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz adına yapmış olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Şikayetiniz Hasta İletişim Birimimize aktarılmış olup işleme alınmıştır. Süreç tamamlandığında tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön